Starší webové projekty

www.teramagazin.cz

Teramagazín – elektronický časopis pro teraristy

Po té co poslední chovatelský časopis zaměřený na teraristiku ukončil svou působnost a přestal vycházet jsme se s přáteli rozhodli začít vydávat vlastní alternativu online. Časopis vycházel jako periodikum čtyřikrát ročně. Rozsah byl často kolem 40 stran.

Kvalitní autoři

Měli jsme velké štěstí na autory, řada předních českých herpetologů s námi spolupracovala bez nároku na odměnu. Namátkově pan Ivan VergnerIvan KocourekVladimír CerhaJarda ForejtPetr Bogusch a další kterým patří velký dík za to, že to s námi pět let táhli bez nároku na odměnu a umožnili nám vytvořit 20 krásných čísel teraristického časopisu.

Více než 5 tisíc čtenářů

Technicky běží Teramagazín na Joomla! a v dané situaci si myslím, že jsme si nemohli vybrat lépe. Vyzkoušel jsem si zde spoustu nových věcí, namátkově e-mailové notifikace o novinkách na více než 5 300 adres odběratelů. Aktuálně už stránky fungují pouze jako archív čísel, které se zde stále dají stáhnout.

www.sneztuzabu.cz

Festival francouzeského divadla

V minulosti jsem měl možnost zpracovat stránky pro Sněz tu žábu, z.ú. která pořádá Festival francouzského divadla již šestým ročníkem. Stránky stále fungují a plní svůj účel.

Dvojjazyčný web

V zadání byl požadavek na dvojjazyčný web – to jsme společně zvládli na sto procent a stránky tak mají i francouzskou variantu díky pluginu Polylang.

Program

Dynamický a moderně zpracovaný program akcí byl zpracován pomocí pluginu EventON.